WARUNKI OGÓLNE I WARUNKI SPRZEDAŻY

 1. Dane firmy:
  Rowery Jasid Andrzej Stanowski,
  ul. Konrada Bielskiego 1/23, 20-153 Lublin NIP 7123074608
 2. Złożenie zamówienia na rower tandem Jasid oznacza zaakceptowanie postanowień tego regulaminu.
 3. Zamówienia należy składać wypełniając formularz zamówienia znajdujący się na naszej stronie.
 4. Sprzedawca zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości, Zamawiający zostanie natychmiast poinformowany o zaistnieniu takiej sytuacji.
 5. Ceny wszystkich towarów sprzedawanych przez firmę Jasid wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek.
 6. Do każdej przesyłki dołączamy potwierdzenie kupna (rachunek lub paragon).
 7. Wszystkie rowery objęte są 24 miesięczną gwarancją.
 8. Należność za zamówiony towar Zamawiający reguluje poprzez przedpłatę na konto lub zapłatę przy odbiorze przesyłki.
 9. Zgodnie z art. 38 Ustawy o prawach Konsumenta prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb. Wszystkie rowery wykonywane przez naszą firmę są rowerami projektowanymi a następnie budowanymi na indywidualne zamówienie klienta. Rama każdego roweru jest budowana pod konkretny wzrost osób, które będą jeździć tym rowerem, następnie jest malowana na wybrany przez klienta kolor z palety RAL. w związku z powyższym nie ma możliwości zwrotu roweru wykonanego na indywidualne zamówienie. 
 10. Produkty lecznicze i wyroby medyczne w rozumieniu Ustawy o wyrobach medycznych z dnia 6 września 2001 r. Prawo farmaceutyczne (Dz. U. nr 126, poz. 1381 ze zm.) nie podlegają zwrotowi. Nie przyjmujemy zwrotu towaru sprowadzonego lub wykonanego na specjalne zamówienie Klienta przy czym wystarczy w zasadzie dowolna modyfikacja towaru wykonana zgodnie z życzeniem klienta, by go za taki uznać.
 11. Koszty przesyłki pokrywa Zamawiający. Klient wybierając sposób odbioru zakupionego towaru inny niż odbiór osobisty (przesyłka pocztowa / przesyłka kurierska) automatycznie udziela nam jednorazowego pełnomocnictwa do zawarcia umowy z firmą kurierską lub pocztą polską o świadczeniu usług pocztowych w swoim imieniu i wysyłki towaru na koszt kupującego. Opłata pobierana od klienta zawiera koszt transportu towaru, pakowanie, magazynowanie oraz koszty związane z obsługą zamówienia.
 12. Sprzedający zastrzega sobie prawo do zmiany cen oraz specyfikacji towarów znajdujących się w ofercie. Zmiana cen oraz specyfikacji dotyczy również zamówień przyjętych do realizacji. Sprzedający zastrzega sobie również prawo do wycofania poszczególnych towarów z oferty.
 13. Firma Jasid zastrzega sobie prawo do zmiany niniejszego regulaminu.
 14. Wszystkie zdjęcia rowerów zamieszczone w galeriach na stronie internetowej www.rowery-jasid.com są zdjęciami podglądowymi – ukazują one rowery wykonane przez naszą firmę dla konkretnych klientów. Specyfikację techniczną oraz wyposażenie każdego z modeli rowerów sprzedawanych przez naszą firmę przedstawiamy na stronie produktu.
 15. Wszelkie spory mogące wyniknąć w związku z wykonaniem, dostarczeniem, zwrotem lub sprzedażą produktów oferowanych przez firmę Jasid będą rozstrzygane przez Sąd w Lublinie.
Call Now ButtonZadzwoń teraz